DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 399ZŁ!

Jaka sukienka dla 30, 40, 50 latki na wesele?

Jaka sukienka dla 30, 40, 50 latki na wesele?

Jaka sukienka na wesele dla 30 latki?

Trzydziestka to podobno najlepszy czas w życiu kobiety. Dzięki świadomości własnego ciała wie co podkreślić, a co zakryć. Jest to nadal młody wiek, ale nie jest się już nastolatką. Mimo to można odkryć niektóre partie ciała z klasą i ostrożnie. Sukienki przed kolanko świetnie się prezentują. Rodzaj dekoltu jest dozwolony w każdym kształcie. Jeśli chodzi o kolory to najlepiej wybierać jasne, ciepłe kolory, które ożywią i odmłodzą twarz, np. błękit, beż, puder róż. Ciemne kolory takie jak czerń czy granat mogą optycznie postarzyć.

Jaka sukienka na wesele dla 40 latki?

W wieku 40 lat należy uważać by nie popełnić błędu w próbie odmłodzenia się i nie uzyskać odwrotnego efektu. Dla tego wieku proponujemy sukienki za kolanko lub długie. Długość mini może powodować dyskomfort i raczej jest zarezerwowany dla młodszych kobiet. Lepiej stronić od cekinowych ubrań czy opiętych modeli w celu uniknięcia podkreślenia mankamentów sylwetki, bo bardziej zależy nam na ich zakryciu. Przy wyborze koloru można postawić na żywe kolory, takie jak fuksja, zieleń czy sukienki we wzory. Ożywi to twarz i sprawi, że stylizacja będzie wyglądać na urozmaiconą.

Jaka sukienka na wesele dla 50 latki?

W dojrzałym wieku warto wybierać sukienkę ostrożnie. Lepiej stawiać na propozycje eleganckie i stonowane. Sukienka powinna być elegancka, ale należy wybrać odpowiednią do rodzaju sylwetki, aby czuć się dobrze i pewnie. Jeśli pokazanie nóg nie krępuje danej osoby to śmiało można wybrać kreację przed kolanko. Świetną i bezpieczną opcją będzie również sukienka za kolano. Sukienki trapezowe oraz o prostym kroju zakrywają mankamenty figury. Kolory klasyczne: czerwień, granat czy beż. Aby stylizacja nie była nudna można wybrać opcje koronkowe. Najważniejsze aby wybrać stylizację, która pozwoli czuć się komfortowo.

Kubaszka

lip 9, 2022

Call Our Store

+48 513 038 133

sklep@kubaszka.pl

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: