Kardigany

Jesienne chłodne dni skłaniają do zostania w domu pod kocykiem z herbatką, jednak co zrobić jeśli musimy wyjść z domu? Uczucie ciepłego kocyka możemy zabrać ze sobą jeśli założymy długi i ciepły kardigan! Rozwiązanie idealne na chłodniejsze dni i zapewniające komfort.

Aktywne filtry

Jaki kardigan będzie odpowiedni na jesień?

Duży wybór długości, grubości i kolorów, a do tego pytanie czy z guzikami czy bez? Kardigan damski powinien być dopasowany do naszych potrzeb i preferencji przede wszystkim. Jeśli chcemy czegoś uniwersalnego to najlepiej postawić na kardigan jednokolorowy lub na taki z guzikami, którego  możemy nosić jako kardigan lub zwykły sweter.

W jakim kolorze wybrać kardigan?

Niezmiennie w tym sezonie swetrom towarzyszą jesienne barwy. Od beżu po brązy aż do czerni, te barwy pozwalają na stworzenie idealnej jesiennej stylizacji. Powtarzane niezmiennie hasło przewodnie „komfort i wygodna na sezon jesienny 2022” cały czas się utrzymuje. Kardigan to must have w twojej szafie na tą jesień!

Kardigan inny niż wszystkie?

Masz już kilka w szafie, a może chcesz po prostu uzupełnić szafę o coś wyjątkowego? W tym sezonie znajdziemy kardigany z frędzlami, wielokolorowe, we wzory lub z naszywkami. Wybór jest duży, a każdy z nich wyjątkowy na swój sposób.